- BROTHER

Цена
€12 36 / 24 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 6 mm BLACK ON WHITE TAPE - PNTZE211
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Бял
Ресурс: 6 mm x 8,00 m
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 6 mm BLACK ON WHITE TAPE - P№TZE211
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 6 mm |
| Височина на етикета (mm) | 6 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 12.7 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 30 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за етикетни принтери Brother TZe-211 – 6 mm x 8 m, черно на бяло
Създавайте ясни и издръжливи етикети за кабели, малки части и офис организация с Brother TZe-211. Ширината от 6 mm е идеална за тесни повърхности, а черният текст върху бял фон осигурява висок контраст и отлична четимост.
Ключови Предимства
- Ламинирана издръжливост — Устойчива на абразия, влага и UV лъчи за дълготрайни етикети.
- Лесна употреба — Разделен гръб за бързо и лесно отлепване.
- Универсалност — Подходяща за маркиране на кабели, инвентарни номера и малки предмети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | Brother |
| Модел | TZe-211 (TZE211) |
| Тип | Ламинирана лента |
| Ширина | 6 mm |
| Дължина | 8 m |
| Цвят | Черно на бяло |
Какво има в кутията
- 1 x Brother TZe-211 лента за етикети (6 mm x 8 m)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




